AdventureCraft Survive & Craft

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 192 MB
  • Version 2.5.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Tellurion Mobile
Hayatta kalmak için çaba göstereceğiniz bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız.

Hayatta kalmak için çaba göstereceğiniz bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız. 

Hayatta kalmaya çalışacağınız AdventureCraft Survive & Craft oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve oynarken oldukça heyecanlanabilirsiniz. Oyunumuz oyun kategorileri arasında macera oyunları içerisinde yer alıyor. Yaratıcılıklarınızın ön plana çıkacağı AdventureCraft Survive & Craft macera oyununda oyuncularımızın kendi özel dünyalarını oluşturabilecekleri eşsiz bir macera ile karşı karşıyasınız.

Oyunumuz diğer oyunlara biraz daha farklı bir oynanışa sahiptir. Oyunda kendi dünyanızı küplerden oluşturacaksınız. Oluşturmuş olduğunuz dünyanızı korumak için çeşitli silahlar toplayacak ve kendinize huzurlu bir alan oluşturmaya çalışacaksınız. 

AdventureCraft Survive & Craft oyununda iki adet eğlenceli oyun modu bulunuyor. Bu oyun modları Survive ve Craft olarak adlandırılıyor. Survive oyun modunda, dünyayı dolacak ve yeni kaynak ile karşılaşacaksınız, craft modunda ise küplerden kendi dünyanızı inşa etmek için çabalayacaksınız. Hangisini tercih etmek isterseniz o modu tercih edebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
AdventureCraft Survive & Craft indir
DİĞER SÜRÜMLER